ظاهر و جذابیت سایت یکی از نکات مهمی است که در افزایش بازدید می تواند تاثیر داشته باشد، شما هم وقتی وارد یک سایت می شوید نخستین چیزی که نظر شما را به خود جلب می کند ظاهر سایت است، امروزه با وجود سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی سایت خیلی ساده است به طوریکه با قالب تک صفحه ای وردپرس شما می توانید در کمترین زمان سایت خود را راه اندازی کنید.

قالب تک صفحه ای وردپرس چیست؟

از دیگر قالب های معروف در سیستم مدیریت محتوای وردپرس، قالب تک صفحه ای وردپرس است که طرفدارانی دارد. این گونه قالب ها اکثرا برای معرفی خدمات شرکت ها، نمایش نمونه کار، معرفی اپلیکیشن و … ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. قالب تک صفحه ای به خاطر داشتن ظاهر جذاب در بین کاربران محبوبیت زیادی دارد. قالب های زیادی بر اساس نیاز یک کاربر وجود دارد که با دانلود قالب میتوانید یک نمونه قالب وبسایت برای خود داشته باشید.

ویژگی‌ های قالب تک صفحه ای

  • سرعت بالا در بارگذاری

یکی از مواردی که برای موتورهای جست و جو از اهمیت زیادی دارد، سرعت بارگذاری است. اهمیت آن به این دلیل است که اگر بارگذاری وب سایتی از چند ثانیه بیشتر شود امکان دارد کاربران خود را از دست بدهد.

  • ریسپانسیو بودن

اگر آموزش وردپرس را دیده باشید حتما از اهمیت ریسپانسیو بودن مطلع هستید. بنابراین باید در انتخاب قالب وردپرس تک صفحه ای به این نکته توجه کافی داشته باشید.

  • انعطاف پذیری بالا

یک قالب تک صفحه ای وردپرس باید انعطاف پذیری زیادی در چیدمان المان داشته باشد، منعطف بودن از ویژگی های یک قالب است با استفاده از این ویژگی هر گونه تغییری که لازم است را می توانید اعمال کنید.

  • سازگاری با مرورگر های مختلف

کاربران ممکن است بر اساس عادت از مرورگر های مختلفی استفاده کنند و زمانی که وب سایت شما فقط در یک مرورگر نمایش داده شود ممکن است کاربران خود را از دست بدهید. توصیه می‌کنیم پس از انتخاب قالب سازگاری آن را با مرورگرهای گوناگون اعم از کروم، فایرفاکس و … تست کرده و از نمایش درست آن اطمینان حاصل نمایید.

جمع بندی

پیشنهاد ما این است که  برای خرید قالب تک صفحه ای وردپرس تم ایران، در ابتدا چند قالب را انتخاب کنید، سپس از مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده کنید تا با کمک تیم طراحی سایت حرفه ای ما و سلیقه شما، بهترین انتخاب را داشته باشید.