امروزه همه کسب وکارها باید بتوانند در دنیای دیجیتال هم رقابت کنند و یکی از ملزومات برای شرکت ها و کسب و کارها داشتن یک وب سایت است. وب سایت شما بهترین وسیله جهت ارائه اطلاعات، نمایش خدمات و جلب اعتماد برای مشتریانتان است. سایت شرکتی یکی از بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی آنلاین است و به وسیله آن می توانید مشتریان بیشتری را هم ازجستجوی گوگل به دست بیاورید. طراحی یک وب سایت حرفه ای با قالب شرکتی وردپرس آسان شده است و خیلی گران و زمانبر نیست. بدون داشتن دانش برنامه نویسی می توانید از میان تعداد زیادی قالب شرکتی حرفه‌ ای یکی را انتخاب کرده و سایتتان را راه بیاندازید. اگر خواهان ایجاد یک وبسایت قابل توجه و جذاب برای کسب و کار خود هستید، قالب وردپرس شرکتی را بررسی کنید.

امکانات قالب‌های شرکتی

این قالب ها می توانند برای انواع شرکت ها، استارتاپ ها، شرکت های چند ملیتی و … و همچنین برای معرفی شرکت، خدمات، تیم و پروژه های انجام شده استفاده شوند. با خرید قالب های وردپرس که به صورت سفارشی ساخته شده اند همه ویژگی هایی را که برای معرفی کسب و کار خود به شکل آنلاین نیاز دارید فراهم می شود.

به علاوه تمام قالب های وردپرس قابلیت سفارشی سازی دارند و می توانید امکانات مورد نیازتان را با نصب افزونه های وردپرس به آنها اضافه کنید. قالب‌های شرکتی تم ایران دارای دموهای متنوع هستند و سرعت لود بالایی دارند. با دستگاه ها و مرورگرهای مختلف سازگاری دارند و می توانید یک سایت شرکتی قوی بسازید.

هدف از داشتن سایت برندسازی و جذب مشتری است. بنابراین باید آنچه را که کاربران به دنبال آن هستند در سایتتان ارائه دهید. صفحاتی که هر کسب و کاری به آن نیاز دارد مانند فهرست خدمات، وبلاگ، اسلایدر تصویر، نقشه مکان، صفحات اعضای تیم، صفحات نمونه کار و درباره ما و از همه مهمتر صفحه تماس با ما در همه قالب های شرکتی تم ایران وجود دارد.

قالب سایت شرکتی وردپرس معمولا تعداد نمونه کار بالایی دارد. چون معرفی یک شرکت و جذب مشتری، وابسته به نمونه کارهاست. موضوع مهم دیگر در قالب های شرکتی، سئو فرندلی بودن آن هاست و برای اینکه کسب و کار به خوبی در نتایج موتور جستجو رتبه بیاورد، این تم ها با به کارگیری بهترین روش ها، برای بهینه سازی موتورهای جستجو طراحی شده اند.

سئو یا بهینه سازی موتورهای جست و جو سبب می شود سایت شما در نتایج اول گوگل دیده شود. قالب های شرکتی تم ایران بهینه و سئو فرندلی هستند و شما با خیال آسوده می توانید سایتی را طراحی کنید که ترافیک بالاتری را به سمت سایتتان برای فروش بیشتر محصولات و خدمات سرازیر کند.

ویژگی های قالب وردپرس شرکتی

قالب سایت شرکتی تم ایران با امکانات زیر به طراحی یک سایت حرفه ای کمک می کند.

 • دمو های متعدد
 • ریسپانسیو
 • پنل مدیریت قدرتمند
 • مگامنو
 • اسلایدر قوی
 • اورجینال بودن قالب
 • امکان ساخت فروشگاه
 • بخش نمونه کارها
 • سربرگها و فوترهای متعدد
 • فرم تماس
 • سازگاری با مرورگرها
 • گرافیک حرفه ای قالب
 • طرح بندی زیبا
 • سادگی در نصب و راه اندازی
 • آپدیت رایگان
 • کاملا فارسی و راست چین

معیارهای انتخاب قالب سایت شرکتی

تأثیر فضای مجازی، در معرفی و افزایش مشتریان و مخاطبان شرکت ها، بدیهی است. به همین دلیل باید در انتخاب و خرید قالب شرکتی دقت لازم را به عمل آورید. به دلیل اینکه ویترین کسب و کارشماست.

هر قدر سایت شما حرفه ای تر باشد برای مشتریان اعتماد بیشتری ایجاد می کنید. سایت تم ایران یک مرجع کامل برای برای خرید قالب شرکتی است. تمامی قالب‌های شرکتی وردپرس تم ایران ویژگی های زیر را دارد. بنابراین در انتخاب قالب حتما موارد زیر را لحاظ کنید.

1. واکنش گرایی

قالب های شرکتی تم ایران ریسپانسیو هستند و در همه دستگاه ها به خوبی نمایش داده می شوند.

2. سرعت مناسب

سرعت قالب تاثیر زیادی در سرعت نهایی سایت طراحی شده دارد. سرعت یک سایت از عوامل تاثیر گذار در ماندگاری کاربران در سایت است که روی رتبه سایت شما در موتورهای جست و جو تاثیر زیادی دارد. قالب های شرکتی تم ایران کدنویسی استاندارد و بهینه دارند که سرعت مناسبی را برای سایت شما فراهم می کنند.

3. سازگاری با صفحه سازهای محبوب

سازگاری یک قالب با صفحه سازهای المنتور و ویژوال کامپوزر سبب می شود که سفارشی سازی آن به راحتی انجام شود و بتوانید صفحات دلخواه خود را با این صفحه سازها به وجود آورید.

4. امکان سفارشی سازی قالب

سفارشی سازی تنظیمات یک قالب یکی از موارد مهم است که کمک می کند سایتی که دلخواهتان است را طراحی کنید.

5. سازگاری با افزونه های کاربردی

افزونه های وردپرس کامل کننده سایت شما هستند و امکانات بیشتری را به سایت شما اضافه می کنند. برای افزودن امکانات به سایت، سازگاری قالب با افزونه های جانبی لازم است. پس موقع انتخاب قالب شرکتی وردپرس به این نکته توجه کنید. قالب های تم ایران با انواع افزونه های کاربردی وردپرس سازگار هستند.

جمع بندی

پیشنهاد ما این است که برای خرید قالب‌های شرکتی وردپرس تم ایران، ابتدا چند قالب را انتخاب کنید، سپس از مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده کنید تا با کمک تیم طراحی سایت حرفه ای ما و سلیقه شما، یک سایت شرکتی فوق العاده طراحی شود.