قالب دانلودی مناسب چه کسانی است؟ به عنوان فریلنسر، کارآفرین و هر شغل دیگری که در دنیای دیجیتال داشته باشید، حتما چیزی برای ارائه یا فروش دارید. مثلا به عنوان نویسنده امکان دارد بخواهید فایل کتابی را جهت دانلود در وبسایت خود قرار دهید یا اگر گرافیست باشید، می توانید طراحی های خود را به شکل آنلاین فروخته و درآمد خود را بالا ببرید. حالا به جای آن که به سایت های شخص ثالث برای فروش تکیه کنید، می توانید سایت دانلودی خود را بسازید و فایل های خود را برای دانلود و یا فروش در آن قرار دهید.

قالب دانلودی چیست؟

قالب هایی بر پایه وردپرس هستند که برای ساخت سایت های دانلود، مثلا سایت دانلود کتاب، نرم افزار، فیلم و غیره به کار می روند. قالب‌های سایت دانلودی بر اساس وردپرس طوری طراحی شده اند که شما بتوانید از آنها برای انواع سایت های دانلودی استفاده کنید. چه نرم افزار باشد، چه فیلم و چه کتاب. پس لازمه استفاده از آنها نصب وردپرس نیز هست. برای نصب وردپرس ابتدا وردپرس را دانلود کنید.

آیا می توان در قالب های دانلودی فایل ها را به فروش بگذاریم؟

بله اگر قالب انتخابی شما با افزونه های فروشگاه ساز سازگار باشد می توانید لینک دانلود فایل ها را بعد از پرداخت هزینه در دسترس مشتریان قرار بگذارید.

ویژگی‌های قالب دانلودی

قالب دانلود وردپرس با داشتن یک سری ویژگیها از دیگر قالب های وردپرس متمایز می شوند. مثلا بعضی از قالب های دانلودی قابلیت فروشگاهی شدن دارند به این شکل که فقط بعد از پرداخت هزینه از سوی مشتری، لینک دانلود برایشان فعال میشود.

از ویژگی های دیگر قالب های وردپرسی دانلودی می توانیم به داشتن باکس دانلود، سازگاری با افزونه های فروشگاهی، سازگاری با سئو و … اشاره کنیم. در پنل تنظیمات قالب های دانلودی می توانید قالب خود را سفارشی سازی کنید و به راحتی لوگو، فوتر، مطالب پربازدید، باکس دانلود، جایگاه های تبلیغاتی ، متن کپی رایت، اطلاعات تماس و غیره را تغییر دهید.

جمع بندی

پیشنهاد ما این است که برای خرید قالب‌های دانلودی وردپرس تم ایران، در ابتدا چند قالب را انتخاب کنید، سپس از مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده کنید تا با کمک تیم طراحی سایت حرفه ای ما و سلیقه شما، بهترین انتخاب را داشته باشید.