معرفی هر فرد در فضای مجازی از راه های مختلفی ممکن است. اما رسمی ترین شکل آن داشتن سایتی برای اطلاعات شخصی و رزومه ای افراد است. استفاده از وب سایت شخصی، برای افرادی که می خواهند جایگاه رسمی در جامعه داشته باشند یا در تلاش برای بالا بردن جایگاه خود در جامعه هستند، مثل کاندیدا ها و … امری عادی تلقی می شود. قالب وردپرس شخصی فارسی مناسب حوزه فعالیت شما در تم ایران با توجه به تنوع بالای محصولات پیدا می شود.

قالب شخصی وردپرس، پوسته پورتفولیو و رزومه و انواع قالب سایت شخصی وردپرس در تم ایران موجود است. اگر می خواهید یک وبلاگ شخصی بسازید، هیچ ابزاری بهتر از WordPress وجود ندارد. انواع قالب سایت شخصی وردپرس برای ساخت هر نوع وب سایتی مناسب است، شما هم می توانید برای ساخت سایت شخصی خود از قالب وردپرس نمونه کار و رزومه استفاده کنید. در اینجا مجموعه ای از بهترین قالب های شخصی وردپرس جمع شده اند.

ویژگی های قالب سایت شخصی و رزومه وردپرس

 1. طراحی مطابق سلیقه ایرانی
 2. صفحه ساز قوی
 3. ریسپانسیو و واکنش گرا بودن
 4. سربرگ ها
 5. پنل تنظیمات حرفه ای
 6. گالری تصاویر
 7. طرح های مختلف
 8. سازگاری با همه مرورگرها
 9. طراحی مدرن
 10. بخش نمونه کارهای قوی با تنوع بالا
 11. امکان گذاشتن آیکن شبکه های اجتماعی
 12. شخصی سازی آسان
 13. پروفایل حرفه ای
 14. فرم تماس با ما

چرا از قالب وردپرس شخصی فارسی استفاده کنیم؟

ایجاد یک برند کاملا شخصی و یا هویت در عرصه دیجیتال برای میلیون ها نفر در سراسر جهان اهمیت زیادی دارد. قالب رزومه وردپرس می تواند معرفی جذابی از شرکت و پروفایل کاری شما را ارائه دهد. اگر شما یک عکاس، هنرمند، وبلاگ نویس مد، بازیگر، نویسنده، صاحب یک شرکت کوچک، صاحب یک استارتاپ، کارآموز در شرکت بزرگ، ارائه دهنده خدمات خصوصی، دانشجویی با برنامه های دراز مدت هستید، می توانید تمام اقدامات موجود خودتان را از راه کانال های مجازی به دیگران معرفی کنید.

به عنوان مثال، وب سایت نمونه کار، به یک نیاز فوری برای عکاسان آماتور و حرفه ای تبدیل شده است. البته، در ابتدا شما امکان دارد از فیس بوک، توییتر یا هر رسانه اجتماعی دیگری استفاده کنید، اما وب سایت انعطاف پذیری بیشتری دارد. شما کاملا محتوا، طراحی و تبلیغات سایت را مدیریت می کنید و این مزیت اصلی سایت شخصی است. قالب وردپرس رزومه، کار شما را آسان می کند و به راحتی می توانید سایت شخصی تان را راه اندازی کنید.

جمع بندی

پیشنهاد ما این است که  برای خرید قالب شخصی وردپرس تم ایران، در ابتدا چند قالب وردپرس را انتخاب کنید، سپس از مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده کنید تا با کمک تیم طراحی سایت حرفه ای ما و سلیقه شما، بهترین انتخاب را داشته باشید.