ایران قالب در کنار خدمات فروش قالب و افزونه سعی داره خدمات طراحی وب سایت را هم برای پروژه های به صورت اختصاصی انجام دهد، از این رو کارفرمایان عزیز بابت درخواست طراحی سایت میتوانند بابت مشاوره یا ارسال RFP به دو صورت تیکت و تماس تلفنی با کارشناسان ایران قالب در ارتباط باشند. ایران قالب طراحی سایتها را معمولا بر روی cms هایی مثل (جوملا، وردپرس، دروپال و ….) که مربوط به زبان php هستند طراحی میگردد و گاهی اوقات هم وب سایت را بر اساس درخواست کارفرمایان و یا تشخیص کارشناسان ایران قالب از پایه با زبان برنامه نویسی PHP ایجاد میکنند.

انواع طراحی سایت

1- طراحی وب سایت شرکت:

این نوع طراحی سایت معمولا برای معرفی اشخاص یا شرکتها یا بروزسانی مطالب می باشد. که معمولا این نو وب سایتها میتوانند از قالب های تولید شده استفاده کنند فقط در صورتی که کارفرما موارد خاصی را در وب سایت خود در نظر دارد که به صورت اختصاصی آن را طراحی کند.

2- طراحی وب سایت فروشگاهی:

سایتهای فروشگاهی فروش خود را به صورت محصول، خدمات و یا دانلود فایل رارئه میدهند. در سالهای اخیر وب سایتهای فروشگاهی بسیار زیاد شده اند که هر روز به تعداد آنها افزوده می شود.

3- طراحی وب سایت خبری:

در این نوع طراحی سایت طراحی سایت به صورت آرشیو مطالب می باشد، سایتهای خبری بسیار پر بازدید میتوانند باشند که باید بسیار بهینه و پر سرعت باشند.

4- طراحی وب سایت دایرکتوری:

یکسری سایتها وجود دارند که به صورت منابع اطلاعات در دسترس کاربران هستند برای مثال سایتهای آگهی که خدمات نیازمندیهای روز کاربران را انجام می دهد.

5- استارت آپ:

استارت آپ یکی از قشنگترین نوع طراحی وب سایت می باشد که برای کارفرمایان و طراحان هر دو جذابیت خود را دارد البته این نوع طراحی سایت چالشهای بسیار زیادی دارد تا یک استارت آپ به بهترین حالت خود برسد. معمولا یک استارتاپ نیاز به RFP دقیق یا نمونه وب سایتی که نیاز کارفرما در آن وب سایت کامل ارائه می شود.