اگر قصد طراحی سایت آموزشی جهت ثبت نام دانشجو و کاربر برای فروش دوره آموزشی را دارید، باید قالب آموزشی به کار ببرید. همه امکاناتی که در سه حوزه استاد، دانشجو و بستر آموزش آنلاین نیاز دارید در قالب آموزشی برای شما فراهم است.

دلیل پرطرفدار شدن قالب های آموزشی

فرایند یادگیری با فارغ التحصیلی از مدرسه یا دانشگاه تمام نمی شود. درخواست یک کار جدید، قبول شدن در آزمون های زبان یا حتی گرفتن مدرک به دانش نیاز دارد . بدین ترتیب، تقاضای آموزش از نیازهای اساسی بشر است و همیشه این تقاضا زیاد است.

خوشبختانه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، آموزش به شکل آنلاین نیز هر روز گسترده تر می شود. بنابراین اگر خواهان ارائه دوره های آنلاین هستید یا اگر می خواهید برای دانشکده، مدرسه یا دانشگاه خود سایتی راه بیاندازید، به قالب آموزشی نیاز دارید. قالب های آموزشی ما، رتبه سوم پرفروش ترین قالب‌های سایت هستند.


تم ایران مجموعه متنوعی از قالب‌های آموزشی وردپرس از پیش طراحی شده، را ارائه می دهد.


با کمک یک قالب آموزشی وردپرس می توانید با دارا بودن حداقل دانش فنی، سایت خود را بدون اینکه برنامه نویس حرفه ای استخدام کنید، راه اندازی کنید. ساخت وب سایت آموزشی با قالب های آموزشی، روند ساخت وب سایت را خیلی سریع می کند، بنابراین می توانید هر چه سریعتر به بازار وارد شوید. به علاوه اگر بودجه کمی دارید، استفاده از قالب های آموزشی از پیش طراحی شده یک راه حل خوب برای شماست.

کسانی که محصولات تم ایران را توسعه می دهند از آخرین روند های طراحی پیروی می کنند، بنابراین قالب ها کاملاً واکنش گرا هستند. این به معنی آن است که که صفحه وب شما با هر دستگاهی سازگار می شود و در اکثر مرورگرها کار می کند. واکنش گرا بودن زمان ایجاد وب سایت خیلی مهم است و سبب بهبود قابل توجه تجربه کاربری می شود. بنابراین میزان زمان صرف شده در صفحه وب شما افزایش می یابد.

چه افرادی نیاز به قالب های آموزشی دارند؟

امروزه، برای آموزش دادن، نیاز به یک کلاس فیزیکی نیست. با اتصال مداوم به اینترنت، اسکایپ، یوتیوب یا هر پلتفرم پخش ویدیوی دیگر جهت دسترسی آنلاین به دانش آموزان، می توانید کلاس آنلاین خود را برگزار نمایید. به دلیل افزایش تعداد دوره های آنلاین، افراد می توانند بدون ترک منزلشان، در هر مهارت و حرفه ای مدرک کسب کنند.

بنابراین، اگر معلم، مدرس یا دکتر هستید باید به فکر تغییر دادن کلاس های آفلاین خود به آنلاین باشید. با کمک قالب های آموزشی از پیش طراحی شده وردپرس، این تغییر آسان است. این قالب ها خصوصا برای دانشگاه ها، مدارس و انواع دوره های آموزشی ساخته شده اند. همان طور که می دانید صرفا امکان پخش آنلاین برای برگزار کردن یا فروش یک دوره آنلاین لازم نیست بلکه بستری برای ثبت نام، اطلاع رسانی و آزمون و غیره لازم است که همه در قالب های وردپرس آموزشی موجود است.

ویژگی های قالب آموزشی مناسب سایت های وردپرسی

برای انتخاب قالب وردپرس برای سایت های آموزشی، موارد زیر را به خاطر داشته باشید و در اولویت خود برای انتخاب قرار دهید:

1. دسترسی سریع و راحت

بهترین قالب آموزشی در وردپرس، قالبی است که با هر سیستم عامل، دستگاه و مرورگر وب سازگاری داشته باشد تا علاوه بر دسترسی سریع و راحت وب مستران به سایت، دانش‌آموزان و دانشجویان هم بتوانند در هر مکان و به کمک لپ تاپ و موبایل و غیره از آن استفاده کنند.

2. آسان برای استفاده

قالب های آموزشی در وردپرس باید طوری باشند که حتی افرادی که در زمینه برنامه نویسی دانش زیادی ندارند هم بتوانند از آن‌ها برای طراحی و راه‌اندازی سایت آموزشی خود بهره بگیرند.

3. جذابیت برای کاربران

یک قالب آموزشی وردپرس باید برای کاربران جذاب و کارآمد باشد.

4. وجود باکس جستجو

بهترین قالب وردپرس برای سایت های آموزشی، جعبه های جستجوی مدرن دارد تا به دانش‌آموزان و دانشجویان امکان بدهد که پست‌ها یا انواع دوره‌های آموزشی موردنظرشان در وبلاگ یا سایت را در عرض چند ثانیه پیدا کنند.

5. امکان بارگذاری فایل به وسیله کاربران

از ویژگی‌های دیگر بهترین قالب های آموزشی وردپرس این است که دانش‌آموزان و دانشجویان هم در موارد نیاز بتوانند نتیجه‌ فعالیت‌های خود را در سایت بارگذاری کنند.

نکته طلایی

پیشنهاد ما این است که برای خرید قالب‌های آموزشی وردپرس تم ایران، ابتدا چند قالب را انتخاب کنید، بعد آن از مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده کنید تا با کمک تیم طراحی سایت حرفه ای ما و سلیقه شما بهترین انتخاب را داشته باشید.